Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız örme ve dokuma sektöründe faaliyet gösteren 35 yıldır bu sektörde bulunan merkezi Denizli 1500 m2 örme şubesi Karahallı Uşak 1300 m2 dokuma olarak faaliyet göstermekteyiz. Tezgahlarımız yeni model itema dokuma tezgahlarıdır.

​Müşteri odaklı memnuniyet doğrultusunda sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve kaliteli ürünler sunabilmek adına teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak , Genç ve dinamik kadromuz ile müşterilerimizin beklenti ve taleplerini karşılayacak kalitede yenilikçi çözümler getirmekteyiz .

Firmamız kurulduğu günden beri her zaman tüm yerli ve yabancı müşterilerinin yanında olup , çalışmalarını da bu doğrultuda devam ettirme hedefinden asla vazgeçmeyecektir.

Yaşadığımız  çağın ,  hızla  değişen  teknolojisini  ve Dünya modasını yakından takip ederek oluşturduğumuz  geniş  ürün  yelpazemizin   dışında ,  müşterilerilerimizin  Özel siparişleride özenle üretilmektedir.

modern

 

 

 

 

Misyonumuz ; sürekli bir değişim içindeki tekstil sektöründe trendleri takip ederken ,geniş ürün yelpazemiz ile kalite standartlarından ödün vermeden güvenilir hizmet vermektir.